0 506 908 39 36 0 312 232 07 79 reel@reelhukuk.com

Mustafa Kemal, 2128. Sk. NO:7/3, 06510 Çankaya/Ankara

Av. İdil KAYAHAN ÇAVDAR

Kurucu Avukat - Arabulucu - İkinci Nesil Hukukçumuz

Av. İdil KAYAHAN ÇAVDAR

Avukat İdil KAYAHAN ÇAVDAR 1981 yılında Malatya'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Malatya'da tamamladıktan sonra 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde eğitim almaya hak kazandı. Fakülteden mezun olduktan sonra abisi Av. Mahmut Nedim KAYAHAN ile birlikte Reel Hukuk Ofisi'ni kurdu.

Av. İdil KAYAHAN ÇAVDAR  uzun bir dönem İlçe Tüketici Hakem Heyeti'nde Baro Temsilciliği yapmıştır. Mamak Tüketici Hakem Heyeti'ndeki görevi halen devam etmektedir. Bir dönem Ankara Barosu Tüketici Kurulunda Başkan Yardımcılığı yapmış, kurulda üye olan meslektaşları ile birlikte seminerler düzenlemiş ve karşılaştırmalı kanun çalışması yapmıştır. Kendisi Tüketici Hukuku anlamında uzman bir hukukçudur. 

Ankara Barosu Adli Yardım Kurulunda da bir dönem görev alan İdil KAYAHAN ÇAVDAR, aynı zamanda Arabuluculuk, Bilirkişilik, Uzlaştırmacılık ve Konkordato Komiserliği yapmaktadır. 

Köklü bir sigorta şirketinin uzun yıllardır sözleşmeli Avukatlığını yapan hukukçumuz Sigorta Hukuku'nda uzmanlaşmıştır. Tecrübeli olduğu alanlardan birisi de Aile Hukuku olan hukukçumuz, tarafların dostane ilişkilerle süreç yönetimi için ortam tesis etmektedir.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Uygulaması konusu başta olmak üzere çok sayıda kişisel gelişim semineri, meslek içi eğitimleri almıştır. İletişim yönü çok güçlü olan ve çözüm odaklı bir şekilde mesleğini yürüten Av. İdil KAYAHAN ÇAVDAR evli ve 1 çocuk annesidir.

Av. İdil KAYAHAN ÇAVDAR