0 506 908 39 36 0 312 232 07 79 reel@reelhukuk.com

Mustafa Kemal, 2128. Sk. NO:7/3, 06510 Çankaya/Ankara

Hakkımızda

Reel Hukuk

Reel Hukuk Hakkında

1979 yılından bu yana Av. Ferhunde YAVUZ (KAYAHAN) ile Avukatlık mesleğini icra eden Kayahan Ailesinin 2. kuşak Hukukçularından olan;

Av. Mahmut Nedim KAYAHAN ve Av. İdil KAYAHAN ÇAVDAR tarafından 2003 yılında Kurulan Reel Hukuk Ofisi, kurulduğu yıldan beri Marka ve Patent Ofisi olarak da faaliyet göstermektedir. 2016 yılından bu yana ise aktif Arabuluculuk faailyeti ile mesleği icra etmektedir.

Ofisimiz her geçen gün uzmanlaşan genç ve dinamik kadrosu ile her türlü danışmanlık ve dava takip hizmetlerini uzun yıllardır sürdürmektedir. Buna ek olarak arabuluculuk yöntemi aktif olarak kullanılarak müvekkil kitlemizin elde etmek istediği amaca en kısa sürede dava süreci beklenmeksizin ulaşabilmesi için çaba sarf edilmektedir.

Uzmanlık alanlarımız; Ticari Şirket Danışmanlığı, Marka ve Patent Uzmanlığı, Sigorta Hukuku, Tahkim Süreci, İş Hukuku, Tazminat Hukuku, Gayrimenkul ve Miras Hukuku ile İcra ve İflas Hukukudur.

Uzun yıllardır hukuki danışmanlık yanında yatırım danışmanlığı hizmeti de veren ofisimiz, danışmanlık hizmeti verilen konularda en pratik ve faydacı sonuca ulaşmakta uzman kadrosu ile süreci yönetmektedir.

Reel Hukuk