0 506 908 39 36 0 312 232 07 79 reel@reelhukuk.com

Mustafa Kemal, 2128. Sk. NO:7/3, 06510 Çankaya/Ankara

Av. Mahmut Nedim KAYAHAN

Kurucu Avukat - Arabulucu - İkinci Nesil Hukukçumuz

Av. Mahmut Nedim KAYAHAN

Avukat Mahmut Nedim KAYAHAN 1980 yılında Malatya'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Malatya'da bitirdikten sonra 1998 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni kazanarak lisans eğitimine başladı. 1999 yılında Amerika Birleşik Devletleri Massachusetts Eyaleti Salem Statae College'da dil eğitimi aldı.

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olduktan sonra Reel Hukuk Ofisi'ni kurdu.

Avukatlık mesleğinin yanında ayrıca Türk Patent Enstitüsü Siciline bağlı marka ve patent vekili olarak görev yapmaktadır. Fikri ve sınai mülkiyet hakları patent, faydalı modeller, marka, endüstriyel tasarım ve coğrafi işaretler üzerine çalışmaları mevcuttur. Bilişim Hukuku alanında da birçok çalışması mevcuttur.

Hukuki anlaşmazlıklarda çözüm odaklı ve sulh olmaya yönelik yaklaşımı, müvekkilleri tarafından tercih edilme nedeni haline gelmiştir. Mizacına uygun olarak ARABULUCULUK faaliyetlini de avukatlık mesleği ile birlikte yürütmektedir.

Özellikle REEL sektörde faaliyet gösteren büyük şirketlere hukuki ve mali konularda danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu faaliyeti ile birlikte avukatlık hizmeti de vermektedir. Bunların yanı sıra stratejik ve proje odaklı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Mesleğini ifa ederken etik ve hakkaniyet ilkelerinden ödün vermeden yenilikçi bir anlayışla mesleki alanda çok büyük ilerlemeler kaydetmektedir.

Avukat Mahmut Nedim KAYAHAN evli ve iki çocuk sahibidir.

Av. Mahmut Nedim KAYAHAN